Dagmar Pytlíčková, Frýdlant n. Ostravicí

  Firmu Beledia-Brokers jsem oslovila z důvodu potřeby změny pojistné smlouvy.
  Oceňuji znalosti a přístup pracovníků – poprvé někdo opravdu vycházel z mých požadavků a konkrétních finančních možností , nenabízel nepravděpodobné nebo úplně zbytečné. Bonusem bylo úplné  vysvětlení proč a za kolik – to považuji za stejně důležité.
  Tento krok jsem udělala hlavně proto, že už dále nechci platit více peněz než musím nebo dokonce úplně zbytečně.
  A takto to bylo pracovníkem firmy chápáno.
  Vřele firmu doporučuji.

  Matěj Vrtil, Praha

  Se společností Beledia-Brokers jsem se spojil ve chvíli, kdy můj nový zaměstnavatel požadoval moje pojištění. Pracovník společnosti připravil pojistku přesně podle požadavků mého zaměstnavatele a navíc mi vysvětlil princip takového pojištění.
  Jsem spokojen a můžu jen doporučit.

  Michaela Mishka Suchá, Praha

  Profesionální a zároveň příjemně přátelsky osobní přístup a nadstandardní nasazení. Pomohli mi vyřešit nejednu situaci, na kterou byli jinde krátcí. S jejich pomocí je přítomnost i budoucnost daleko růžovější. ;)

  manželé Kožuští, Praha

  Marek Srb je jasně orientovaný na klienta, stará se o něj, zajímá se, je empatický. Určitě nám nevnucoval nic, co nepotřebujeme. Pokud jsme se pro něco rozhodli, vždy nám vysvětlil všechno, co jsme potřebovali a to tak, že jsme to v pohodě pochopili. Je na něj spoleh. Když jsme něco podepsali, vždy to bylo obratem vyřízeno a pohlídal si, že je to dotaženo do konce. Nemáme, co bychom mu vytkli. Doporučit můžeme jen preventivní hlídání legislativních změn a proaktivní informování o nich. Dosud informuje, když se to klienta týká.